bodrumcambalkon.com      

 
 

ANASAYFA  ÜRÜNLER  HAKKIMIZDA  İRTİBAT

 
   
    Fotoselli Kapı ve Cam sistemleri    

NEDEN FOTOSELLİ KAPI 

•KAPININ GEREKSİZ AÇIK KALMALARINA SON VERMEK İÇİN

 •RAHAT GEÇİŞ İÇİN

 •YÜKSEK GÜVENLİK İÇİN

 •HAŞERELERİN GEÇİŞLERİNE İZİN VERMEDİĞİ İÇİN

 •KIŞIN SOĞUK HAVADAN, YAZIN SICAK HAVADAN MİNİMUM DÜZEYDE ETKİLENMEK İÇİN

 •HERMATİK KAPILAR İLE MİKROBİK SIZDIRMAZLIĞI SAĞLAMAK İÇİN

 •YARIM AÇILIR VE TAM AÇILIR MODLARI İLE GEÇİŞ VE ISI KONTROLÜ SAĞLAMAK İÇİN

 •ESTETİK Bİ GÖRÜNÜM İÇİN

 •KART OKUYUCU VE ŞİFRE SİSTEMLERİ İLE GEÇİŞ GÜVENLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN

FOTOSELLI KAPILAR

Fotoselli Kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskobik yana kayar,yarı hermetik tam hermetik kapılar ,manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir.

Tüm otomatik fotoselli kapılarımız ISO 9001 ve CE kalite belgerine sahiptir.


YANA KAYAR FOTOSELLİ KAPILAR

Yana kayar fotoselli kapı sistemlerinde de en çok tercih edileni iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

Fotoselli kapı için net genişlik önemli bir detaydır. Genişlik için en ideal mesafe 160-180cm'dir (sabit kanatlar ile 320-360)En ideal yükseklik de 210-220cm gibidir. Bu yüksekliğin üstü sabit düşünülmelidir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülâsyonu yoğun olan isletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı ; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı isletmelerde isi tasarrufu da sağlamaktadır.

Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar , üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.


DAİRESEL FOTOSELLİ KAPILAR

Otomatik fotoselli kapılar doğrusal olarak iki kanatlı veya dört kanatlı olabileceği gibi dairesel olarak da uygulanabilmektedir Otomatik kapı alanında ki en büyük yeniliklerden biri olan dairesel fotoselli kapılar istenilen çap ve genişlikle üretilerek her türlü mimari yapıya ve detaya uyum gösterir.

Dairesel fotoselli kapılar özellikle sirkülasyonu yoğun olan otel, alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Dairesel fotoselli kapıların tercih edilmesinin en büyük sebebi büyük ölçülere diğer yana kayar kapılara oranla daha uyumlu olmasıdır.

Dairesel fotoselli kapılar görünümü gereği de lüksü ön plana çıkaran yapısı sayesinde yapınıza değer katar.

TELESKOBİK YANA KAYAR KAPILAR

Teleskobik yana kayar kapılar özellikle tek kanat sabit ve üst üste binerek açılan 3 kanat özelliği sayesinde kullanılan geçiş mesafesinde maksimum alan kullanımı sağlar.

Teleskobik yana kayar fotoselli kapılar gerek duruş gerek kullanım kolaylığı ve her türlü mimari detaya uygulanabilme özelliği ile dar alanda özel çözümler sunar.


HERMETİK KAPILAR

HEermetik kapılar yarı ve tam hermetik olarak 2 çeşittir.Özellikle yarı yada tam sızdırmazlık özelliği ile hijyen ve hava sızdırmazlığı sağlamaya yarayan bu özel kapılar ameliyathaneler de sık kullanıldığı için ameliyathane kapısı olarak adlandırılır.

Ameliyathane kapıları ( hermetik kapılar ) ameliyathanelerin dış girişlerine takılan şifreli geçiş ünitesi sayesinde görevli dışında ki insanların içeri girmesini engeller.

Ameliyathane kapılarının ( hermetik kapılar ) iç kısımlarına takılan el sensörü sayesinde kapıyla temas olmadan kapılar açılmakta ve bakteriyel ortam oluşmasına engel olunabilmektedir.

Ameliyathane kapıları ( hermetik kapılar ) isteğe ve ölçüye göre özel imalat yapılabilmektedir.

Ameliyathane kapılarını ( hermetik kapılar ) isteğe bağlı olarak dokunmatik ve dirsek butonu ile kumanda edilebilir.

Ameliyathane kapıları ( hermetik kapılar ) yarım açılma, engelle karşılaşma durumunda otomatik geri dönüş ve sızdırmazlığın temini için pres - kapama gibi üstün özelliklere sahiptir. Ameliyathane kapıları ( hermetik kapılar ) kapılarında isteğe göre cam uygulaması yapılabilir.Ameliyathane kapıları ( hermetik kapılar ) kapının her tarafında kullanılan nitril contalar yardımı ile tam sızdırmazlık sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

BODRUM CAM BALKON

 

 

 

  0 252 313 34 62

  0 506 389 88 52