bodrumcambalkon.com      

 
 

ANASAYFA  ÜRÜNLER  HAKKIMIZDA  İRTİBAT

 
   
    BODRUM CAM BALKON'A HOŞ GELDİNİZ    

Bizim için esas olan şey kazanç değil müşteri memnuniyetidir. En iyi potansiyeli memnun bir müşterinin sağlayacağını bildiğimiz için müşterilerimize Balkon kapamanın en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Servislerimizi söz verdiğimiz en kısa zaman ve saatte yerine getirmeye çalışırız.

Ölçülendirme sırasında en son teknolojik lazer ve dijital cihazlar kullanırız.

Montajı özenle seçilmiş ekiplerle yapıyoruz. Montaj sonrası her türlü bilgi ve desteği veriyoruz.

Kış bahçesi, cam sistemleri maliyetli ve temiz işçilik isteyen bir malzeme olduğu için hata kabul etmez. Her şey iyi kullanılır ama işçilik yoktur. Veya işçilik vardır malzeme kalitesi yoktur.

Bizden daha ucuzunu bulabilirsiniz ama daha kalitelisini asla bulamazsınız.

Bir şey hem kaliteli hem de ucuz olamaz. Müşteri mağdur olmasın diye kaliteli bir malı ve hizmeti olabilecek uygun koşullara indirdik.

Evinizi, işyerinizi veya balkonunuzu emanet ederken bir kez daha düşünün. SAYGILARIMIZLA

 

MİSYONUMUZ

Katlanır cam sistemleri sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen firmamızın değişmeyen ilkesi: Kalitesinden ödün vermeyen, eğitimli, deneyimli idari ve teknik kadrosuyla müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünle cevap verebilmek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli referans veren müşteriler sağlamaktır.

Firmamız BODRUM CAM BALKON için en büyük reklam müşteri memnuniyetidir.

Katlanır balkon sistemleri firmamızda en iyi şekilde işçilikle üretilir.

taaddütlerini gününde yerine getiren firmamız bu alanda rakipsizdir.

Sistemlerimiz diğer katlanır balkonlardan kolayca ayrılır. Artan rekabet ve kriz nedeni ile katlanır balkonlarda cam sistemlerinde, işyeri ve cafe camlamalarda maliyeti düşürme adına her ne kadarda olsa kaliteden ödün verilse de biz asla böyle bir yapılanmaya gitmedik. Çünkü bizim portföyümüz her zaman önce kaliteyi sonra ucuzluğu istemiştir.

Firmamız es-cam olarak her zaman yaptığımız işlerin arkasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Katlanır balkon sistemleri bizim işimiz

BODRUM CAM BALKON  !!!

 

Günümüzde ticaret deyince ilk akla gelen para alış verişi, oysaki ticaretin en önemli kuralları biri olan güven… Süreklilik… Saygınlık gibi unsurlar bu zamanda pek fazla önemsenmemekle ikinci planda kalmaktadır

-          . Unutmayalım ki her şey  " Güvenle " başlar.

 

  ...

BODRUM CAM BALKON

ZONEX ÜRETİCİ BÖLGE BAYİ

 

 

 

  0 252 313 49 63

  0 506 389 88 52